Nazwa Firmy: Apteka Urtica

Adres: Królowej Jadwigi 12

Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Kod-pocztowy: 47-232

Telefon: 571-381-182

Adres strony: https://www.aptekaurtica.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Znowu na przyjęciu u znajomych patrzyłeś łakomie na stół, bojąc się zjeść cokolwiek i wiedząc, że odpokutujesz swoje łakomstwo pieczeniem w przełyku i zgagą, jeśli się złamiesz? Może spróbuj leku Ranimax od producenta Teva, którego cena jest na tyle niska, że jeśli nie poczujesz się po nim lepiej, to możesz go spokojnie wyrzucić do kosza. Jednak z badań i opinii pacjentów wynika, że doskonale się sprawdza właśnie w takich dolegliwościach jak Twoje i w znacznym stopniu łagodzi wszystkie objawy dyspepsji. 

Lek ten można kupić, nie wychodząc z domu, za pośrednictwem strony aptekaurtica.pl. Jest to jeden z najchętniej wybieranych przez pacjentów preparatów zmniejszających wydzielanie kwasu solnego, które nie hamują wydzielania enzymów wątrobowych, a jednocześnie zmniejszających kwasowość soku żołądkowego. Istotną rzeczą jest zapoznanie się z zasadą stosowania tego leku i zapoznanie się z przeciwwskazaniami, aby nie wyrządzić sobie krzywdy.

Data dodania: 07-02-2018
Użytkownik Wika dodał komentarz Ocena 4
Cena leku na zgagę Ranimax Teva w aptece Urtica jest konkurencyjna. W porównaniu z aptekami stacjonarnymi, w Aptece Urtica można sporo zaoszczędzić.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

Firmy w pobliżu

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.
https://galmet.com.pl/