Nazwa Firmy: Firma Usługowo-Handlowa "IZI" Bartłomiej Ledwiński

Adres: Wrząca 64

Miasto: Kobylnica

Kod-pocztowy: 76-251

Telefon:

Adres strony: http://izi.sklep.plOceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

W wielu miejscach spotkać można dywany czy wykładziny. Bywają one szalenie estetyczne, aczkolwiek bywają problematyczne z punktu widzenia utrzymania czystości. Niestety faktem jest, że wiele z nich silnie absorbuje kurz oraz inne zanieczyszczenia, a to oznacza konieczność ich okresowego prania. Należy to robić za pomocą odpowiednich urządzeń, takich jak odkurzacze piorące. Sklep IZI oferuje specjalnie opracowane detergenty, które sprawdzają się w takich zastosowaniach.

Naprawdę opłaca się wybrać doskonały preparat do prania dywanów, który zapewnia sprawne usunięcie wszelkich zabrudzeń z materiału. Nawet brud, który wnikał w strukturę włókien przez lata da się skutecznie wywabić dzięki specjalnym enzymom. Polecane rozwiązania są znakomite do zastosowań profesjonalnych, ale sprawdzą się także w codziennym, domowym użytkowaniu.

Data dodania: 25-03-2018
Użytkownik Agnieszka Włodarczyk dodał komentarz Ocena 4
Dywany często się brudzą a to poprzez dzieci, sąsiadów , którzy na szybko wchodzą w butach albo i od zwierząt. Dlatego trzeba dobrać idelany preparat do prania dywanów.
Opublikowano: 2018-04-26 08:20:56

Firmy w pobliżu

PartyShop Congee.pl
https://congee.pl

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński
https://bagazownia.pl/

MEDISS Gabinety Stomatologiczne
http://dentysta-gdansk.com