Już dawno minęły czasy, kiedy wieczór panieński lub kawalerski sprowadzał "/>

https://www.funandplay.pl/oferta_firmy/pomysl-na-wieczor-panienski/

Data dodania: 12-07-2019

Opis:

Już dawno minęły czasy, kiedy wieczór panieński lub kawalerski sprowadzał się do mniej lub bardziej hucznego imprezowania, zwykle suto zakrapianego alkoholem. Dziś od organizatorów podobnych wydarzeń wymaga się nieco więcej kreatywności, choć należy się kierować przede wszystkim potrzebami i marzeniami państwa młodych.

W przypadku przyszłych żon coraz większym zainteresowaniem cieszą się atrakcje na świeżym powietrzu czy z użyciem specjalnych rozwiązań i technologii. W Poznaniu ogromnym zainteresowaniem cieszy się oferta firmy funandplay.pl, która dostarcza wiele nowoczesnych i pomysłowych atrakcji, jak bubble soccer, archerytag, mega piłkarzyki, ludzka proca, waterball czy wipe out machine.

Pod adresem http://www.funandplay.pl/oferta_firmy/pomysl-na-wieczor-panienski/ można znaleźć ciekawą inspirację niezapomnianego wieczoru panieńskiego przy wykorzystaniu pneumatycznych kul (bubble ball), w których grawitacja traci rację bytu. Śmiech gwarantowany, a po szaleństwach i tak można udać się na imprezę.


Informacje:

Nazwa: Fun&Play

Adres: - -

Miejscowość: Grodzisk Wielkopolski

Kod pocztowy: 62-065

Telefon: 514 653 319

WWW: http://www.funandplay.pl/

Wyraź opinię


Zagłosuj:

Ocena (0 z 0 głosów)

Inne Firmy

Tuczyńska TŁUMACZENIA

Bike Cafe

BHP-KOMPLEX