Nazwa Firmy: Klekotki Conference & Spa

Adres: Klekotki 1

Miasto: Godkowo

Kod-pocztowy: 14-407

Telefon: 55 249 00 00

Adres strony: http://klekotki.com.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Coraz więcej firm zmaga się z problemem braku porozumienia między pracownikami. A to przecież wcale nie jest ich winą, że nie mogą się ze sobą dogadać, skoro nawet nie mogą lepiej się poznać, bo mają tak dużo obowiązków, którymi na co dzień się zajmują. Warto więc dać im odrobinę wytchnienia i zaproponować wyjazdy integracyjno szkoleniowe na Mazury, gdzie nie tylko będą się nauczyć czegoś nowego, ale też świetnie spędzą czas w swoim towarzystwie, by lepiej się poznać i przełożyć to na swoje stosunki w codziennych kontaktach. 

Więcej szczegółów związanych z takimi wyjazdami znajdziesz na stronie klekotki.com.pl, gdzie możesz zapoznać się z ofertą jednego z takich ośrodków, gdzie czeka na Ciebie i Twoich pracowników całkiem sporo atrakcji, które na długo pozostaną w ich pamięci. Dokonaj więc takiego wyboru, który zaskoczy Twoich pracowników zupełnie niczego się nie spodziewających. 

Data dodania: 02-03-2018
Użytkownik riten dodał komentarz Ocena 4
Uważam, że takie wyjazdy, które łączą szkolenie z formami integracji to dla pracowników dobre rozwiązanie. Pozwala ono lepiej im się poznać i wzbudzić u siebie tzw. ducha drużyny, co bezpośrednio przekłada się na atmosferę w pracy.
Opublikowano: 2018-03-08 11:20:44

Firmy w pobliżu

F.H. Cotex-bis s.c.
https://ctxsport.com/