Nazwa Firmy: Mediwa Clinic

Adres: Ułańska 19

Miasto: Poznań

Kod-pocztowy: 60-748

Telefon: (+48) 510-084-711

Adres strony: http://problemskora.plOceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Bardzo ważna dla naszej skory jest melanina, nie tylko decyduje ona o kolorze skóry, ale zapewnia też jej ochronę, jej niedobór lub nadmiar może powodować przebarwienia bądź bielactwo. Zmiany te na skórze wyglądają bardzo nieestetycznie. Czy można coś z tym zrobić? Oczywiście, że tak!

Rekomendowany gabinet medycyny estetycznej MEDIWA CLINIC oferuje specjalną kurację usuwania przebarwień, dzięki której na zawsze pozbędziesz się kompleksów. Standardowa kuracja składa się z dwóch etapów, dogłębnego odtłuszczania, oczyszczenia skóry i nałożenia specjalnej maseczki. Maseczka powinna pozostać na twarzy pacjenta przynajmniej kilka godzin, więc jej ściągnięcie nie musi odbywać w gabinecie, a w domu pacjenta.

Każdy przypadek jest inny, więc terapię usuwania przebarwień dermatolog dobiera indywidualnie. Jeśli na przebarwionej twarzy, czy też innych częściach ciała pacjent ma dużo znamion, warto zdecydować się na usuwanie pieprzyków, ale dopiero po badaniu zmian skórnych wideodermatoskopem, pozwoli to wykryć ewentualne zmiany nowotworowe.

Data dodania: 28-05-2018
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w pobliżu

Tuczyńska TŁUMACZENIA
http://www.tuczynska-tlumaczenia.pl

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.
https://meblopol24.pl/