Nazwa Firmy: Motyli Raj

Adres: Łużycka 55

Miasto: Kraków

Kod-pocztowy: 30-658

Telefon:

Adres strony: https://motyli-raj.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Zamów kwiaty na telefon w Krakowie, dzięki profesjonalnie przygotowanej ofercie Motyli Raj. Firma zapewnia możliwość złożenia zamówienia pięknego bukietu, wiązanki, kompozycji odwiedzając punkt stacjonarny, telefonując lub rejestrując się na stronie internetowej e-kwiaciarni. Zamówienia doręczeń kwiatów są realizowane 7 dni w tygodniu od 8:00 do 22:00. Dzięki tak profesjonalnie przygotowanej ofercie każdy z zainteresowanych będzie mógł zlecić wykonanie niezwykłej wiązanki i doręczenie jej pod podany wcześniej adres.

Korzystając z propozycji "dostawa na dzisiaj" do tworzenia bukietów wykorzystuje się kwiaty dostępne w kwiaciarni. Decydując się na taką ofertę, wystarczy kontakt telefoniczny lub emailowy. Serdecznie zapraszamy już dziś do szczegółowego zapoznania się z pełną ofertą usługową, dzięki której otrzymają Państwo możliwość zamówienia unikatowych wiązanek roślinnych w przystępnych cenach.

Data dodania: 21-08-2018
Użytkownik Nela Wilk dodał komentarz Ocena 3
Opcje "Kwiaty na telefon" poznałam jakiś czas temu i jest to bardzo interesujące, bo w szybki sposób można kwiatki zamówić.
Opublikowano: 2018-10-16 14:05:17

Firmy w pobliżu

AGTOM s. z o.o.
https://agtom.eu

Kabiny dla Palaczy
http://kabinydlapalaczy.eu/