Nazwa Firmy: New Dent Clinic

Adres: Glebowa 38

Miasto: Poznań

Kod-pocztowy: 61-312

Telefon: 61 875 98 24

Adres strony: http://www.newdentclinic.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Uśmiech to nasza wizytówka. Zdrowe zęby są ważnym elementem tej wizytówki. Warto o nie dbać nie tylko ze względów zdrowotnych, ale też estetycznych. Stomatologia estetyczna w  Poznaniu oferowana jest przez klinikę NewDent. W ramach tej usługi poprawia się wygląd uzębienie, wypełnia ubytki w zębach. NewDent Clinic oferuje szeroki zakres usług. Poza stomatologią estetyczną, można skorzystać z oferty protetyki. 

Na stronie internetowej kliniki newdentclinic.pl znajdą Państwo wszystkie, niezbędne informacje oraz kontakt. Stomatolodzy pracujący w NewDent Clinic cieszą się zaufaniem pacjentów. Możesz dołączyć do ich grona! Stomatolodzy z kliniki posiadają wiele certyfikatów, które są gwarancją ich wiedzy i profesjonalnego podejścia do pacjenta. W NewDent Clinic mogą leczyć się również najmłodsi pacjenci. 

Data dodania: 09-03-2018
Użytkownik yamyerto dodał komentarz Ocena 3
W gabinecie New Dent Clinic wiedzą jak zadbać o twój uśmiech - profesjonalnie i kompleksowo, tak podchodzą do sprawy. Według mnie to w tym gabinecie mają wysoko zawieszoną poprzeczkę, co potwierdzają liczne certyfikaty i to, że pacjenci ich polecają swoim znajomym.
Opublikowano: 2018-10-30 14:08:14

Firmy w pobliżu

Tuczyńska TŁUMACZENIA
http://www.tuczynska-tlumaczenia.pl

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.
https://meblopol24.pl/