Dmm dragon

Data dodania: 23-05-2019

Opis:

Sprzęt wspinaczkowy powinien być produkowany z najwyższej jakości materiałów odpornych zarówno na działanie wysokich, jak i niskich temperatur. Oprócz tego musi spełniać należyte normy bezpieczeństwa, bez których nie może zostać dopuszczony do sprzedaży. Jeśli zatem przymierzasz się do poszerzenia swojej kolekcji albo rozpocząć przygodę ze wspinaczką — postaw na sprawdzone rozwiązania.

Sklep internetowy rockice.pl sprzedaje wyłącznie nowe, atestowane produkty takich renomowanych marek jak Black Diamond, La Sportiva, Mammut, Rock Empire i wielu innych. Potrzebujesz pomocy w wyborze? Skontaktuj się z pracownikami sklepu, którzy prywatnie są zapalonymi miłośnikami sportów górskich. Wśród asortymentu znajdziesz m.in.

  • sprzęt turystyczny,
  • portfele i saszetki podróżnicze,
  • zestawy do ratownictwa,
  • uprzęże przemysłowe

oraz wiele innych specjalistycznych przyrządów niezbędnych podczas uprawiania alpinizmu czy innych sportów górskich, jak i prac wykonywanych na wysokościach. W trakcie wspinaczki doskonale sprawdzą się mechaniczne kości asekuracyjne np. DMM Dragon — kiedy czas odgrywa kluczową rolę. 


Informacje:

Nazwa: Rockice

Adres: Grudzieniec 12

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-601

Telefon: 618437688

WWW: https://rockice.pl/

Wyraź opinię


Zagłosuj:

Ocena (0 z 0 głosów)

Inne Firmy

Tuczyńska TŁUMACZENIA

Bike Cafe

BHP-KOMPLEX