Nazwa Firmy: Traczer.pl

Adres: Olszanka 17

Miasto: Mierzeszyn

Kod-pocztowy: 83-041

Telefon: 519 691 544

Adres strony: http://traczer.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wszystkie psy zasługują na to, by żyć w komfortowych warunkach. Czy tak będzie zależy w praktyce od ich właścicieli. Marka Traczer stara się w tym pomagać, między innymi poprzez oferowanie szerokiej gamy suplementów oraz odżywek. Przyjmowane przez zwierzęta mogą one zmienić na lepsze ich funkcjonowanie. Zapewniają między innymi dobry stan sierści, kości i zębów. Mogą regulować pracę układu pokarmowego, co również ma znaczenie dla wygodny i dobrego samopoczucia psiaków. Opcji jest wiele i warto sięgnąć po tę najlepszą.

Nieco inaczej wygląda sytuacja tych zwierząt, jakie osiągnęły już pewien wiek. Wtedy trzeba wziąć pod uwagę suplementy dla starych psów, jakie cechuje znakomity skład surowcowy. Został on tak dobrany przez specjalistów, by dać czworonogom jak najwięcej cennych wartości. Organizm psa, który ma za sobą wiele lat życia posiada specyficzne wymagania, których nie spełni większość standardowych karm. Dlatego suplementacja jest w tym momencie tak istotna.

Data dodania: 23-03-2018
Użytkownik Entron dodał komentarz Ocena 5
Moje dwa psy mają już swoje lata. Rok rocznie kupuje im karmy i witaminy dobrej jakości. W Tarczer.pl zakupiłem niedawno suplementy dla psów starych. Szybka wysyłka i sporo produktów dla psów.
Opublikowano: 2018-06-01 08:16:39

Firmy w pobliżu

PartyShop Congee.pl
https://congee.pl

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński
https://bagazownia.pl/

MEDISS Gabinety Stomatologiczne
https://dentysta-gdansk.com