Psycholog przez internet • Gabinet Psychoterapii Ewelina Dzieńkowska

Data dodania: 31-07-2022

Opis:

Wirtualny Gabinet Psychoterapii Ewelina Dzieńkowska to miejsce w sieci, do którego zgłaszają się osoby, które z powodu nieśmiałości albo komplikacji życiowych nie mogą wybrać się na terapię do gabinetu stacjonarnego. Na stronie internetowej znajdują się dokładne wytyczne dotyczące tego, jak przygotować się do spotkania oraz psycholog przez Internet wskazuje, jakie są korzyści wynikające z konsultacji z nią.

Podczas pierwszej wizyty online zostaje podjęta decyzja na temat tego, czy będzie to jednorazowe spotkanie czy też dłuższa współpraca. Zainteresowani użytkownicy mogą przekonać się, że pomimo tego, iż nie mają styczności "twarzą w twarz" ze specjalistką, to poczują się tak samo priorytetowo potraktowani. 

Ekspertka prowadząca psychoterapię online ma w tym spore doświadczenie, wobec tego wie, w jaki sposób pokierować każdą z rozmów oraz czego oczekują klienci. Ma ona również wiedzę techniczną, umożliwiające sprawne prowadzenie działalności w tej formie i wie, jak radzić sobie z awariami sieci.


Informacje:

Nazwa: Gabinet Psychoterapii Ewelina Dzieńkowska

Adres:

Miejscowość:

Kod pocztowy: -

Telefon: 797 630 715

WWW: https://dzienkowska.pl

Wyraź opinię


Zagłosuj:

Ocena (0 z 0 głosów)

Inne Firmy

Twój redaktor

Posmakujto!

J&M Global Enterprise LLC