Proteza ręki

Data dodania: 21-02-2020

Opis:

Utrata ręki to zawsze olbrzymia tragedia dla człowieka. Jest z niej niezwykle ciężko się podnieść. Zazwyczaj w takich sytuacjach pojawia się frustracja i brak umiejętności pogodzenia się z zastałą sytuacją. Jest to całkowicie zrozumiałe.

Amputacja wiąże się ze znacznym upośledzeniem sprawności, co dyskwalifikuje możliwość wykonywania wielu codziennych czynności, w tym również pracy w różnych zawodach. To także zawsze duże obciążenie psychiczne wynikające z zaniżonej pewności siebie. Brak kończyny nie jest naturalnym widokiem, dlatego przyciąga wzrok ludzi, często budzi politowanie. 

Nic zatem dziwnego, że osoby, które zostały dotknięte tą tragedią, szukają pomysłów, by zmniejszyć rzucanie się w oczy, by być traktowanym na równi. Proteza ręki pomaga zmniejszyć dyskomfort związany z kalectwem. W zależności od jej modelu może ona nie tylko uzupełniać widoczny brak i poprawiać tym samym prezencję, ale również pozwalać na pewne zakresy ruchów, które w minimalnym stopniu przywrócą namiastkę poczucia sprawności. Wysokiej jakości produkty tego typu wykonuje i sprzedaje firma Orto Partner.


Informacje:

Nazwa: Orto Partner

Adres: Polna 15

Miejscowość: Murowana Goślina

Kod pocztowy: 62-095

Telefon: 61 223 54 48

WWW: https://ortopartner.pl/

Wyraź opinię


Zagłosuj:

Ocena (0 z 0 głosów)

Inne Firmy

Tuczyńska TŁUMACZENIA

Wolka 24 Hurt

BHP-KOMPLEX