Leczenie bólu głowy Warszawa

Data dodania: 01-01-2018

Opis:

Od wielu lat cierpisz z powodu migreny? Masz dość uporczywego bólu, który jest pulsujący i ostry? Warto zapobiec kolejnemu nawrotowi bólu głowy, udając się do profesjonalnego gabinetu, który prowadzi wykwalifikowany i doświadczony lekarz specjalista - Andrzej Kroszczyński. Jeżeli nie wiesz, co pomaga na ból głowy, a metody, które wykorzystujesz podczas kłopotów zdrowotnych nie są skuteczne, poddaj się leczeniu farmakologicznemu bądź zabiegowemu.

Leczenie bólu głowy w tym warszawskim gabinecie to szereg możliwości i nowoczesnych rozwiązań medycznych. Dobór leczenia odbywa się w dwojaki sposób:

  • leczenie farmakologiczne (leki dostępne bez recepty oraz na receptę),

  • leczenie zabiegowe (leczenie bólu głowy Botoxem, zastrzyki do punktów spustowych, zabiegi na nerwach czuciowych, zabiegi na stawach kręgosłupa szyjnego.

Każdy ze sposobów jest dobry, o ile pomaga i eliminuje choć częściowo problem bólu. Aby zapobiec napadom migreny warto zrelaksować się, mniej stresować oraz regularnie i zdrowo odżywiać. Jeżeli interesuje Cię skorzystanie z oferty gabinetu, możesz zobaczyć jakie zabiegi są wykonywane, wchodząc pod adres rehab.pl.


Informacje:

Nazwa: REHAB Andrzej Kroszczyński

Adres: Kluczborska 9

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01--46

Telefon: 785 752 225

WWW: https://www.rehab.pl/

Wyraź opinię


Zagłosuj:

Ocena (0 z 0 głosów)

Inne Firmy

TanieMilitaria.pl

Macromedica Centrum Medyczne

Ayming Polska Sp. z o.o.